!STAHUJ ZDARMA NÁLADU!

Hlavní je zábava!:)
JellyMuffin.com - The place for profile layouts, flash generators, glitter graphics, backgrounds and codes

zase hry1

Dead of Night (brutální hry)

hodnocení: 10
Dead of Night (brutální hry)
2.7MB

Dead of Night je skvělá hra, ve které jsou vaším úhlavním nepřítelem zombie. Sice nevynikají rychlostí ani inteligencí, zato je jich opravdu velmi mnoho a jsou nadmíru nebezpeční. Zombie na vás útočí zásadně v noci. Dokážete útokům ze záhrobí vzdorovat déle než redakčních 32.38 minut? ;o)

 
 

Monkey Kart (závodní hry)

hodnocení: 10
Monkey Kart (závodní hry)
5.7MB

Závodní hra Monkey Kart nabízí nejen nesmlouvavé automobilové souboje, ale také spoustu další zábavy v podobě bonusových předmětů, kterými si závodníci jízdu navzájem komplikují. Vyberte si svého opičího závodníka a pusťte se do nesmlouvavých adrenalinových závodů!

 
 

Halloween (srandičky)

hodnocení: 9
Halloween (srandičky)
1.8MB

Hra se váže k strašidelnému Halloweenu. V každý sváteční den by měla být pořádná oslava, která je však nyní ohrožena. Může za to zloduch Plankton, se kterým nikdo nechtěl slavit, a tak se rozhodl, že se pomstí a pokazí párty všem ostatním.

 
 

Age of War (bojové hry)

hodnocení: 10
Age of War (bojové hry)
3.5MB

Fantastická hra, která svou dokonalou hratelností pohltí všechny hráče až do takové míry, že se ani nebudou moci odtrhnout od monitorů svých počítačů. Cílem je, jak už to v podobných válečných strategiích bývá, drancovat a zcela zničit svého protivníka. Zvládnate i hru na nejvyšší obtížnost?

 
 

Aliens (strategie)

hodnocení: 9
Aliens (strategie)
9.4MB

Vojsko námořní pěchoty objevilo v neprobádaných hloubkách oceánu obrovské hnízdo neznámého původu. Na místo byla vyslána průzkumná jednotka, ale okamžitě poté, co se mariňáci pustili do akce, začaly počítačové scannery hlásit určitou formu života. Dozvíte se, oč se jedná?

 
 

The Package (logické hry)

hodnocení: 7
The Package (logické hry)
221.2KB

Rozbalíte balík, zjistíte, že je v něm bomba a na přiložené zprávě si přečtete hrůznou informaci: Pokud chcete přežít, musíte smrtící trhavinu do patnácti minut deaktivovat! Kancelář je uzavřena a její zámky jsou napojeny na detonační systém bomby, všechny telefonní linky jsou přerušeny.