!STAHUJ ZDARMA NÁLADU!

Hlavní je zábava!:)
JellyMuffin.com - The place for profile layouts, flash generators, glitter graphics, backgrounds and codes

hry5

Gold Miner 2 (postřehové)

hodnocení: 10
Gold Miner 2 (postřehové)
1.1MB

Je tu pokračování skvělé hry Gold miner, která se tentokrát odehrává v Nevadské poušti nedaleko Las Vegas. Stejně jako v prvním díle je vaším úkolem nasbírat co nejvíce zlata a diamantů, které jsou ohodnoceny určitou sumou. Pokuste se v každém kole nasbírat stanovený limit.

 
 

Taxi parking (závodní hry)

hodnocení: 10
Taxi parking (závodní hry)
589.2KB

Následující hra vás možná přesvědčí o tom, že pohybovat se taxíkem uprostřed města, není žádný med. V několika kolech následující zajímavé hry si můžete vyzkoušet, jaké by to bylo pracovat jako taxikář. Dokažte, že to s volantem opravdu umíte a umístěte své vozidlo vždy bezchybně na určené místo.

 
 

Neposedná trojčata (oddechové)

hodnocení: 10
Neposedná trojčata (oddechové)
562.7KB

Jistě znáte populární americký film Tři muži a nemluvně. Ve hře Neposedná trojčata se však situace poněkud mění, jsou zde totiž tři nemluvňata a vy. Jejich rodiče vám tyto roztomilé mrňousky svěří na hlídání a vám nezbývá nic jiného, než o děti řádně pečovat tak, aby jim nic nechybělo.

 
 

Křečkův úlet 2 (srandičky)

hodnocení: 9
Křečkův úlet 2 (srandičky)
1.2MB

Je tu další povedená hra v hlavní roli s roztomilými zvířátky. Tentokrát se jedná o křečky, kteří mají velký sen, proletět se nad jejich domovskou krajinou. Vaším úkolem je správně načasovat odpalovací stroj tak, aby vymrštěného křečka vystřelil do co největší vzdálenosti.

 
 

The Rise of Atlantis (logické hry)

hodnocení: 9
The Rise of Atlantis (logické hry)
963.2KB

Logická hra The Rise of Atlantis nadchne každého svojí bezvadnou hratelností a chytlavostí. Cílem je odstraňovat symboly z herního pole a dostat tím všechny části mozajky až na spodní linii. Do kolikáteho kola vás online hra The Rise of Atlantis dovede? ;)

 
 

Rychlé občerstvení (strategie)

hodnocení: 10
Rychlé občerstvení (strategie)
682.5KB

Oblečte si kuchařskou zástěru, stoupněte si za pult s gyrosem a naservírujte zákazníkům co nejvíce pokrmů. Jakmile s vámi hosté přestanou být spokojeni, bezlítostně vás zbídačí! Dbejte, aby každá porce obsahovala všechny ingredience, zákazník jinak pokrm odmítne.