!STAHUJ ZDARMA NÁLADU!

Hlavní je zábava!:)
JellyMuffin.com - The place for profile layouts, flash generators, glitter graphics, backgrounds and codes

hry3

Feudalism (strategie)

hodnocení: 9
Feudalism (strategie)
937.8KB

Setkejte se s udatnými armádami barbarských bojovníků, zbořte hradby středovékých měst a ovládněte celou zemi! Základním předpokladem k úspěchu je vybudování silné armády a perfektní výzbroj podpořená velkými zkušenostmi vašeho hlavního hrdiny.

 
 

Barman (srandičky)

hodnocení: 10
Barman (srandičky)
677.3KB

Barmanské umění je opravdový kumšt, což také potvrzuje následující hra. Vaším úkolem je z rozličného množství alkoholických i nealkoholických nápojů namíchat co nejlepší koktejl. Poté, co barman vytvoří nápoj podle vašich pokynů, sám ochutná a ohodnotí kvalitu tohoto drinku.

 
 

Virtuální kočka (srandičky)

hodnocení: 7
Virtuální kočka (srandičky)
662.4KB

Ať už máte doma svého mazlíčka či nikoli, následující hra vás jistě dobře pobaví. Dostanete do péče rozdováděnou kočku a budete se muset postarat, aby jí nic nechybělo. Stačí ji občas nakrmit, pohladit či poškádlit motorizovanou myškou. Překonáte v úspěšnosti redakčních 74.86%? ;)

 
 

Stolní tenis (sportovní hry)

hodnocení: 9
Stolní tenis (sportovní hry)
243.4KB

Bezvadná sportovní hra Stolní tenis pořádně prověří váš postřeh a umění s počítačovou myší. Nechte se pohltit turnajovou atmosférou a poražte všechny své soupeře! Nejobtížnější z protivníků, fenomenální Forrest Gump, nepodcení jediný míček.

 
 

Kavárna (postřehové)

hodnocení: 8
Kavárna (postřehové)
596.2KB

Rádi se pohybujete za plotnou, práce s noži, pánvemi či hrnci vám není cizí a navíc dovedete z rozmanitých druhů potravin vytvořit lahodné pokrmy? Pokud ano, jste jako stvořeni pro následující zábavnou hru nesoucí název Kavárna. Pakliže vám vaření nejde, je pravý čas situaci napravit!

 
 

Farmář (strategie)

hodnocení: 9
Farmář (strategie)
638.2KB

Řada zemědělců si stěžuje, že je stát dostatečně nepodporuje. Jaký máte vy názor na takový problém? My vám nyní nabízíme jedinečnou simulaci života farmáře, který se snaží udržovat své hospodářství v chodu. Asi se přesvědčíte, že práce v zemědělství není žádný med a vyžaduje pevné nervy!