!STAHUJ ZDARMA NÁLADU!

Hlavní je zábava!:)
JellyMuffin.com - The place for profile layouts, flash generators, glitter graphics, backgrounds and codes

hry1

Svůdné vyučování (srandičky)

hodnocení: 10
Svůdné vyučování (srandičky)
485.1KB

Jistě si vzpomínáte na svá středoškolská léta, když některý předmět vyučovala svůdná mladá učitelka, okouzlující a neustále laškující kráska s brýlemi, pěkným výstřihem a krátkou sukní, která účinkovala ve vašich nejtajnějších snech. Nyní si sny z mládí můžete hravě splnit :)

 
 

Fish Tycoon (oddechové)

hodnocení: 9
Fish Tycoon (oddechové)
1.2MB

Přichází parádní záležitost pro všechny milovníky akvaristiky. Fish Tycoon je hra, která běží v reálném čase, hrajete tedy i ve chvíli, kdy máte vypnutý počítač. To znamená, že právě vylíhnuté ryby průběžně rostou a na vás tak čeká překvapení, kdykoliv si hru znovu zapnete.

 
 

Muselock (logické hry)

hodnocení: 8
Muselock (logické hry)
653.5KB

Muselock je bezvadná logická hra, která vám nedá zaručeně usnout, dokud úspěšně nevyřešíte zapeklitou záhadu. Hráči, kterým je vlastní znalost angličtiny či francouzštiny, mají velkou výhodu, ostatní budou zřejmě volit strategii pokusu a omylu :) Za jak dlouho se vám podaří hříčku rozluštit?

 
 

Dračí příběh (bojové hry)

hodnocení: 9
Dračí příběh (bojové hry)
7.8MB

Pokud jste milovníky dobrodružných her, které mají napínavý děj a překvapivou zápletku, je hra Dračí příběh stvořena přesně pro vás. V malé vesnici uprostřed lesa spokojeně žijí dřevorubec a jeho krásná žena, oba spojuje hluboká láska. Vše se však jednoho dne docela obrátí.

 
 

Super Defender (strategie)

hodnocení: 10
Super Defender (strategie)
600.9KB

Planeta Země je v akutním ohrožení své existence! Cizí bytosti kolonizují jednu světovou metropoli za druhou a snaží se vyhladit celé lidstvo. Podaří se vám pomocí utajovaného obranného systému odvrátit světovou apokalypsu? Hráči s rekordními výsledky se zapíší do tabulky nejlepšího skóre.

 
 

Létající agentky (postřehové)

hodnocení: 10
Létající agentky (postřehové)
1.2MB

Skupina darebáků se rozhodla, že z ukradených domácích mazlíčků udělá ničemné roboty. Pomožte trojici létajících agentek a s plným odhodláním se pusťte do boje s všemohoucím zlem! Zachráníte osud milovaných psíků nebo vaše mise skončí výpraskem?