!STAHUJ ZDARMA NÁLADU!

Hlavní je zábava!:)
JellyMuffin.com - The place for profile layouts, flash generators, glitter graphics, backgrounds and codes

další hry

Your Face (srandičky)

hodnocení: 7
Your Face (srandičky)
2.3MB

Nenechte si ujít parádní legrácku Your Face, originální hru, jejíž podstatou je složit obrázek obličeje dle předložené ukázky. Podaří-li se vám správně zvolit jednotlivé části, získáte více bodů v konečném hodocení. Dbejte dobře na časový limit, také by vám mohl vypršet.

 
 

Mobs Down (bojové hry)

hodnocení: 8
Mobs Down (bojové hry)
4.7MB

Vrhněte se střemhlav do nekompromisní pouliční mlátičky Mobs Down! Dokážete vyhrát všechny bitky a stát se králem ulice? Pamatujte, že vaši protivníci nemají slitování! V průběhu hry můžete sbírat lékárničky, které vám pomohou k zotavení po úrazech.

 
 

Domácí mazlíček (postřehové)

hodnocení: 9
Domácí mazlíček (postřehové)
1.8MB

Dokážete se dobře postarat o trojici domácích mazlíčků? Snažte se plnit všechny úkoly dříve než vyprší časový limit. Míru uspokojení každého z roztomilých stvoření poznáte podle měřidla, které má každý nad sebou. Třeba vás hra inspiruje a také si domů pořídíte nový dáreček :)

 
 

Zwingo (postřehové)

hodnocení: 10
Zwingo (postřehové)
2.9MB

Zwingo je velice nápaditá hra se zajímavým úkolem. Pohybem myši ovládáte jakýsi virtuální řemdich a snažíte se jím ochránit bílý míček uprostřed hracího pole před létajícími koulemi, které se jej snaží vystrčit z kruhu uprostřed pole. Nejlepší hráče čeká na konci zajímavé překvapení!

 
 

Invaders (střílečky)

hodnocení: 8
Invaders (střílečky)
2.9MB

Je tu další z her, která je velmi jednoduchá na ovládání a právě v jednoduchosti se skrývá i její hlavní půvab. Připravte se, že mezerník vaší klávesnice dostane pořádně zabrat. Cílem ve hře Invaders je zachránit Zemi, na kterou útočí svými ničivými zbraněmi cizácké lodě.

 
 

13 dní v pekle (střílečky)

hodnocení: 9
13 dní v pekle (střílečky)
4.6MB

Jak již napovídá název hry, ocitnete se v pekle, a to na rovných třináct dní. Jakkoli se mohou představy každého z nas o infernu různit, následující hra jej ztvárňuje skutečně velmi zostra. Podaří se vám přežít celých 13 dní nebo se stanete součástí pokrmu některého z pekelných živlů?