!STAHUJ ZDARMA NÁLADU!

Hlavní je zábava!:)
JellyMuffin.com - The place for profile layouts, flash generators, glitter graphics, backgrounds and codes

a zase hry

Camper (strategie)

hodnocení: 10
Camper (strategie)
7.7MB

Není nad to strávit několik krásných dnů s dobrými přáteli v kempu u vody. Ve hře Camper budete pověřeni řízením rozlehlého areálu, který je vyhledávanou rekreační destinací. Stane se z vás dobrý manažer nebo budou váš kemp hosté opouštět s rozhorčením?

 
 

Sky Warrior (postřehové)

hodnocení: 7
Sky Warrior (postřehové)
1.8MB

Nemusíte být sktuečnými bojovými piloty, abyste se mohli zúčastnit napínavé letecké střílečky. Snažte se likvidovat nepřátelské jednotky a současně se vyhýbat pokusům o sestřelení vaší stíhačky. Sbíráním různých bonusů si můžete svůj letoun vylepšit nebo opravit.

 
 

Alien Paroxysm (střílečky)

hodnocení: 9
Alien Paroxysm (střílečky)
1.1MB

Alien Paroxysm je povedená hra pro všechny fanoušky vesmírných dobrodružství. Na samém počátku se dozvíte zneklidňující zprávu. Cizí vesmírná loď, která se nejprve jevila jako přátelská, napadla váš koráb, který naprosto zdecimovala a všichni ostatní členové posádky zemřeli.

 
 

Bobteds (logické hry)

hodnocení: 9
Bobteds (logické hry)
103.4KB

Další ze série her, které pořádně potrápí vaši představivost a schopnost logického uvažování. Chytlavá hra Bobteds se skládá z 18 obtížných kol, ve kterých musíte prokázat svou fantazii a správně umístit kuličku do vyhrazeného prostoru tak, aby zasáhla předem určené předměty.

 
 

Raft Wars (oddechové)

hodnocení: 10
Raft Wars (oddechové)
1.8MB

Hra Raft Wars je jako stvořená pro všechny, jež se chtějí v klidu odreagovat, nezabýváte se objasňováním tajuplných záhad, řešením složitých hádanek ani rychlou jízdou v automobilu. Jediné, co vás zajímá, je ovládání malých klučinů, kteří se vydali se svým člunem do vodních válek.

 
 

Smokin Barrels (střílečky)

hodnocení: 10
Smokin Barrels (střílečky)
995.6KB

Na ovládání jednoduchá, avšak velmi zábavná hra z prostředí divokého západu. Na začátku jste mladý, sebevědomý kovboj, který přichází do města s pár dolary v kapse a s touhou získat si respekt mezi ostatními pistolníky, a co víc, stát se nejlepším ze všech.